Kariéra

02.05.2018

Hledáme marketingového specialistu

Pokud máte zkušenosti z oblasti marketingu a nebojíte se tvůrčí práce, pak neváhejte a reagujte na tuto pracovní příležitost. Do našeho týmu hledáme sympatickou kolegyni či kolegu na pozici Specialista marketingu.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru marketing
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, kreativita a stylistické schopnosti
  • nadstandardní uživatelské dovednosti PC, znalost grafického SW
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (aktivní komunikace se sesterskými společnosti v rámci celého světa)

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou a zodpovědnou práci, jejíž výsledky jsou viditelné v kontextu celé společnosti
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příležitost k osobnostnímu a profesnímu rozvoji
  • zaměstnanecké benefity

Náplň práce

  • tvorba marketingové strategie v rámci ČR
  • strategické vedení korporátní a produktové komunikace
  • posilování image společnosti
  • spolupráce a podpora obchodního úseku
  • správa sociálních sítí
  • organizování a účast na veletrzích a výstavách
  • marketingová produkce

Výhodou jsou zkušenosti z oboru PR, zkušenost s řízením značky, vytvářením marketingových a komunikačních strategií či z dalších oborů marketingu.

V případě zájmu nám zašlete své CV na: lkucerova@aco.cz.

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví
s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě.
ACO Group je jedním z lídrů na světovém trhu
s odvodňovací technikou.
Sociální sítě
ACO je aktivním uživatelem sociálních médií. Sledujte
nás na Facebooku, LinkedIn, Youtube, Twitteru,
Google Plus, Instagram a Pinterest.
Nahoru