MENU

Novinky

19.01.2018

Účastníme se Pivo Bier Ale EXPO 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročníky výstavy Pivo Bier Ale EXPO 2018, kde najdete i náš ACO stánek.
Akce se koná 31. ledna a 1. února v Kongresovém centru v Praze od 10.00 do 19.00 hodin. Jde o profesní výstavu na téma pivovarnictví, prodej a export piva.

Více informací naleznete zde.

16.11.2017

Provoz logistického centra ACO Jihlava

Vážení obchodní přátelé,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši spolupráci, podporu a věrnost, které si velmi ceníme. Rádi bychom Vás touto cestou také informovali o změnách provozu logistického centra v souvislosti s vánočními svátky.

Provoz logistického centra bude mezi svátky omezen. V případě potřeby proto kontaktujte naše regionální manažery.

Příjem objednávek a doprava bude uzpůsobena následovně:

 • Středa 20. 12. 2017 do 9:00 – poslední příjem objednávek
 • Čtvrtek 21. 12. 2017 – poslední závoz
 • Úterý 2. 1. 2018 – první příjem objednávek
 • Čtvrtek 11. 1. 2018 – první závozový den

V době od 15.1.2018 do 17.1.2018 bude distribuční centrum v Jihlavě fungovat v omezeném provozu.

 

Věříme, že změny v provozu logistického centra neovlivní Vaše obchodní aktivity, a že připravované inovace našich výrobků přispějí k atraktivnosti a unikátnosti značky ACO.

Na spolupráci v příštím roce se těší váš ACO tým.

 

13.10.2017

Pozvánka na 25. Silniční konferenci

Dvoudenní Silniční konference, největší odborná akce svého druhu v České republice, se letos bude konat v Brně ve dnech 18. a 19. října 2017.

Součástí konference je kromě několika programových bloků také doprovodná výstava. Zde se budou prezentovat firmy, které se podílí na výstavbě i údržbě silnic v ČR.


Přijměte pozvání ve dnech 18. – 19. 10. 2017 na výstaviště do Brna.

Budeme se na Vás těšit v pavilonu E, stánek č. 43.

Více informací najdete na oficiálním webu www.silnicnikonference.cz.

31.08.2017

ACO KALKULAČKA: Nová aplikace na našem webu

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o naší nové online aplikaci na webu. ACO kalkulačka Vám rychle spočítá cenu našich produktů. Stačí pouze zadat objednací číslo a počet požadovaných kusů.

Naši novou aplikaci naleznete zde.

30.08.2017

Účastníme se mezinárodní konference o městském odvodnění ICUD 2017

Kdy: 10. - 15. 9. 2017

Kde: stánek č. 5, Kongresové centrum PrahaVe dnech 10. - 15. září 2017 se účastníme 14. mezinárodní konference zabývající se oblastmi udržitelného hospodaření s městskými vodami ICUD 2017.

Organizátory jsou Asociace pro vodu ČR (CzWA) a České vysoké učení technické v Praze. Konference ICUD je podporována International Water Association (IWA) a  International Association on Hydro-Environment Engineering and Research (IAHR).

Další informace o konferenci naleznete zde.

07.08.2017

Jsme na Twitteru a Google+

Nyní s námi můžete komunikovat a sledovat naše novinky na sociálních sítích Twitter a Google+.

Mimo jiné nás najdete na: Facebooku, LinkedInu a YouTube.

03.08.2017

Veletrh drinktec 2017

drintec

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho ACO stánku číslo 1.256 v hale C na mnichovském výstavišti. Těšíme se na Vás ve dnech od 11.9. do 15. 9. 2017.

Můžeme si společně dát chlazené pivo a popovídat si o tom, proč je hygienické odvodnění potravinářských provozů tak důležité.

Více informací o veletrhu drintec naleznete na www.drinktec.com.

20.05.2016

Nový prospekt - ACO Wellness

ACO Wellness

Pro Vaše projekty bazénů, aquapraků a wellness jsme připravili specializovaný prospekt zabývající se nerezovým odvodněním těchto prostor.

Naleznete v něm tyto výrobky:

 • ACO Štěrbinové žlab 8
 • ACO FlexDrain SD (podlahové žlaby)
 • ACO ShowerDrain CS (sprchové žlaby)
 • ACO Krabicové žlaby 125

Stáhnout si jej můžete zde.

30.03.2016

Nový katalog s výrobky pro Vaš dům, byt a zahradu – M16

Přinášíme Vám přepracovaný katalog s doporučenými cenami, kde najdete vše potřebné pro Vaše letošní projekty.

Kromě již tradičního obsahu v novém katalogu naleznete spoustu nových technických informací, výkresů a odkazů na videosoubory s ukázkami instalace jednotlivých výrobků, používání výrobků atd. Elektronický interaktivní katalog můžete stahovat zde.

Objevte novinky v sekci:

 • liniové odvodnění
 • bodové odvodnění
 • čistící rohože
 • stabilizační panely ...
16.03.2016

ACO ochranné kryty pro nerezové odvodnění

ACO ochranné kryty

Jako součást pokračujícího vývoje HygieneFirst filozofie uvádíme jako první na tuzemský trh produktovou řadu ACO ochranných krytů dostupných jako příslušenství pro nerezové hygienické vpusti a žlaby. Jsou navrženy tak, aby instalace nerezového odvodnění ACO byla tak jednoduchá jak jen je to možné. Kryty chrání odvodnění před poškozením v průběhu výstavby a maximalizují ochranu stavebních dělníků před úrazy.

ACO kryty chrání odvodnění před sutí a přebytečnými stavebními materiály jako např. malta, beton apod., které když kontaminují žlaby a vpusti, může dojít k jejich poškození a vést ke zbytečnému a nákladnému čištění po dokončení stavební části. V mnoha případech je znečištění sutí a jinými stavebními materiály natolik závažné, že tyto mohou zcela zanést a ucpat výtoky odvodnění nebo kanalizaci. Následuje nákladné čištění odpadů a kanalizace, aby byl obnoven původní funkční stav.

Certifikovány, aby udržely váhu člověka, kryty také pomáhají optimalizovat bezpečnost pracovních sil tím, že umožňují pracovníkům se snadno a bezpečně pohybovat po staveništi, bez nutnosti dávat pozor na nerovnosti terénu, různé mezery a prázdné prostory, které mohou být vytvořeny v podlaze nezakrytým odvodněním. I když tento problém může být vyřešen instalací roštů ve stejnou dobu jako odvodnění, rošty neumí zabránit vniku suti do žlabů a vpustí. Také jsou vystaveny nebezpečí krádeže na každém staveništi.

Vyrobeny z recyklovatelných OSB dřevěných desek, ACO ochranné kryty lze snadno a ekologicky zlikvidovat, nepředstavují žádnou hrozbu pro životní prostředí.

01.03.2016

Prodej a servis čistíren odpadních vod ACO

Dovolujeme si Vás informovat, že nově bude prodej i servis kompletního sortimentu čistíren odpadních vod ACO v České republice a na Slovensku zajišťovat společnost ACO Marine s.r.o. 
  
 

Sesterská společnost ACO Marine s.r.o. má v oblasti námořních i pozemních čistíren odpadních vod dlouholeté zkušenosti, které jsou zárukou kvalitních služeb i servisu.
Při řešení Vašich nových projektů a zakázek týkajících se čistíren odpadních vod, se tedy prosím obracejte na kolegu pana Miroslava Prokopa, jehož kontakty najdete níže.
 
Veškeré další portfolio výrobků společnosti ACO je i nadále, beze změny, realizováno obchodním týmem ACO Stavební prvky spol. s r.o.

Miroslav Prokop
ACO Marine s.r.o.
Nádražní 72
150 00 Praha 5
Tel.: +420 230 230 377
Kancelář Přibyslav:
Havlíčkova 260, 582 22 Přibyslav
Tel.: +420 569 491 271
Mob.: +420 602 511 909
 
mprokop@acomarine.com
www.acomarine.com

01.03.2016

Nový ceník D16

Dovolujeme si Vám představit nový ceník venkovního odvodnění a produktů pro dům, byt a zahradu.

Ceník je platný od 01.04.2016. K žádnému plošnému nárustu cen ale nedošlo. Pouze u několika výrobků jsme museli mírně upravit cenu z důvodu vyšších vstupních nákládů. Nový ceník je vydáván především proto, že máme mnoho nových výrobků, s kterými bychom Vás rádi seznámili.

Ceník můžete stahovat zde

08.01.2016

Městské lázně Nové Město na Moravě

Nově otevřené Městské lázně v Novém Městě na Moravě mají kompletní odvodnění od společnosti ACO Stavební prvky.

Bazénová hala a wellness jsou odvodněny ACO štěrbinovými žlaby. Ve sprchách jsou pak použity ACO krabicové žlaby s rošty Quadrato a sprchové žlaby ACO Shower Drain s rošty Square. Ve všech bazénech je slaná voda.

Generálním dodavatelem díla byla společnost PKS stavby a.s., autorem návrhu a projektantem pak společnost Arch.design. Realizace 2014-2015.

01.12.2015

Nový katalog B16

Pro nadcházející rok jsme pro Vás připravili aktualizovaný katalog odvodnění budov B16. Katalog jsme pojmuli interaktivně tak, aby bylo možné se jednoduše proklikávat na jednotlivá čísla stránek přímo z obsahu i poznámek uvedených pod určitými výrobky. Logo ACO v dolním rohu každé stránky funguje jako tlačítko, které Vás vrátí zpět na obsah dané kapitoly. Veškeré důležité informace naleznete přehledně v jednom velkém katalogu (popř. v jednotlivých kapitolách).

Elektroickou podobu naleznete zde

23.11.2015

Nový katalog D16

Pro nadcházející rok jsme pro Vás připravili aktualizovaný katalog venkovního odvodnění zpevněných ploch D16. Katalog jsme pojmuli interaktivně tak, aby bylo možné se jednoduše proklikávat na další informace, které by Vás mohli zajímat. Ať už se jedná o výkresovou dokumentaci, Prohlášení o vlastnostech nebo konfigurátory roštů, vše naleznete přehledně v jednom velkém katalogu (popř. v jednotlivých kapitolách).

Elektroickou podobu naleznete zde

17.06.2015

Konfigurátor roštů

Vybíráte novou dlažbu a odvodnění kolem Vašeho domu ? Nejste si jistí tím, jak by se k sobě vybraný povrch a rošty hodily ?

Pojďte zkusit náš nový konfigurátor.

Připravili jsme pro Vás nový konfigurátor roštů, ve kterém si můžete vybírat z několika barev a typů povrchů a k nim si libovolně kombinovat naše rošty.

Detailnější informace o vybraných produktech pak naleznete na našem webu

A nyní se můžete začít vybírat!

13.04.2015

Ocenění iF Design Award 2015 pro rošty Drainlock

Rošty Drainlock získaly ocenění iF Design Award 2015.

iF Design Award 2015 je mezinárodně uznávanou cenou a zároveň i novým oceněním pro naše rošty Drainlock, udělenou v kategorii Výrobek / Stavební technologie. O významu ceny svědčí i fakt, že se soutěže účastní více než 5000 přihlášených výrobků z 53 zemí.

Pro více informací o nových roštech Drainlock klikněte zde

Více informací o iF Design Award naleznete zde: http://www.ifdesign.de/awards_index_e

 

  

05.02.2015

www.aco-self.cz

Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky www.aco-self.cz specializující se na prvky rezidenční výstavby.

Na těchto stránkách naleznete kompletní portfolio řady SELF, která je zaměřená převážně na oblast rezidenční výstavby.

Rychle a přehledně si tak můžete najít vhodné odvodnění, díky kterému bude Váš dům i jeho okolí chráněno před deštěm a vodou. 

12.11.2014

Atypické řešení Třída Míru Pardubice

Na Pardubické Třídě Míru jsme realizovali atypické řešení žlabů ACO Monoblock RD 100 v černém provedení.

Jednalo se o odvodnění pardubické Třídy Míru pomocí ACO Monoblock RD100 v černém provedení. Celková délka činí cca 1400m. Černé provedení bylo investorem zvoleno z důvodů estetických a monolitická konstrukce byla upřednostněna z důvodu pevnosti a odolnosti vůči vandalům (nehrozí zde zcizení litinových roštů).    

Atypičnost řešení spočívala v realizaci obloukových částí žlabů tak, aby byly splněny požadavky na estetičnost a zároveň byla zachována funkčnost celého systému.

Systém ACO Monoblock RD je standartně vyráběn v 1 m dílech  a v případě skládání oblouků z 1m dílů by vznikal nevzhledný a technicky špatný detail ve spojích jednotlivých kusů. Oblouky byly na základě technické dokumentace přímo ve výrobě nařezány pod danými úhly. Výsledkem je celková linie provedená v obloucích.

Zakázka byla realizována v průběhu července a srpna 2014.

28.10.2014

ACO generálním sponzorem EHEDG World Congress on Hygienic Engineering and Design 2014

Společnost ACO se stala generálním partnerem Mezinárodního kongresu o hygienickém designu.

Kongres se bude konat 30.-31.10. 2014 v italské Parmě.

ACO partnerem EHEDG kongresu v Parmě


Jako jednoho z předních světových odborníků na podlahové odvodnění jsou hlavními zájmy ACO zdraví, bezpečnost a hygienický design. Již dva roky je ACO členem skupiny EHEDG, European Hygienic Engineering & Design Group. Tato profesionální instituce se zaměřuje na podporu hygieny při zpracování a balení potravin.

V letošním roce zároveň ACO podpořilo mezinárodní kongres o hygienickém designu v Parmě, který se koná od 30.-31.10.2014. 

Mezi hlavní témata bude patřit:

hygienické provedení zařízení pro výrobu potravin, farmaceutický a kosmetický průmysl
Hygienický design potravinářských provozů s zařízení
Nové trendy v čištění a dezinfekci povrchů, validace, udržitelnost atd.
Materiály v kontaktu s výrobkem

 

EHEDG World Congress on Hygienic Engineering and Design 2014

28.10.2014

Podzimní setkání s projektanty

Dne 23.-24.10.2014 proběhlo další setkání našich technických poradců s projektanty. Hosté si mohli prohlédnout výrobní zázemí společnosti ACO v Přibyslavi a zároveň zde proběhlo i krátké školení a následná prezentace novinek.

Děkujeme všem, kteří si našli čas a strávili odpoledne a večer s ACO.

Na Vás ostatní se těšíme při dalších akcích.

Výrobní zázemí ACO Přibyslav  Řezání nerezi Výrobní zázemí ACO Přibyslav

png vyroba1.png (73kB)
png vyroba2.png (757kB)
png vyroba4.png (1.1MB)
30.8.2014

ACO partnerem Kroměřížských mlékařských dní

Stali jsme se partnery Kroměřížských mlékařských dní, odborné konference se  zahraniční účastí, zaměřené na mlékárenství, sanitaci a hygienu potravin.

Konference je určena především pro střední management z úseků výroby, techniky, technologie a řízení jakosti. Program je v letošním roce zaměřen na hodnocení všeobecné situace na trhu s mlékem, na oblast technologie a mikrobiologie, vývoj nových produktů, laboratorní kontrolu, provozní hygienu a sanitaci a připravované změny v potravinářské legislativě.

ACO chápe, jak zásadní roli hraje odvodnění v požadavcích na hygienu potravin a proto jsme se také stali partnery letošních mlékařských dní v Kroměříži.

Naše odvodňovací systémy poskytují nejvyšší úroveň hygieny, tak aby se zabránilo kontaminaci nebezpečnými bakteriemi. Aplikujeme na naše výrobky hygienické konstrukční normy určené pro styk povrchů s potravinami ploch EN 1672 a EN ISO

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví
s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě.
ACO Group je jedním z lídrů na světovém trhu
s odvodňovací technikou.
Sociální sítě
ACO je aktivním uživatelem sociálních médií. Sledujte
nás na Facebooku, LinkedIn, Youtube, Twitteru,
Google Plus, Instagram a Pinterest.
Nahoru