MENU

ACO Stavební prvky spol. s r.o.

ACO Stavební prvky spol. s r.o.

Adresa: Pávov 141,
  586 01 Jihlava
   
IČO: 25980009
DIČ: CZ25980009
   
Telefonní ústředna: +420 567 121 711
Fax: +420 567 121 729
E-mail: aco@aco.cz
   

 

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, spisová značka C 62464 vedená u Krajského soudu v Brně
Den zápisu: 31. prosince 2002


 

Regionální zastoupení

Jaroslav Hupfer Mobil+420 739 242 946 Emailjhupfer@aco.cz
Karlovarský, Ústecký a Plzeňský kraj
Ondřej Fortelka Mobil+420 739 243 022 Emailofortelka@aco.cz
Střední a Jižní Čechy, Praha
Martin Stopka Mobil+420 602 210 822 Emailmstopka@aco.cz
Střední Čechy a Praha
Vojtěch Šavrda Mobil+420 602 737 901 Emailvsavrda@aco.cz
Plzeňský a Budějovický kraj
Tomáš Černík Mobil+420 602 780 818 Emailtcernik@aco.cz
Severovýchodní Čechy
Ing. Richard Mičánek Mobil+420 724 011 716 Emailrmicanek@aco.cz
Jižní Morava
Ing. Milan Heczko Mobil+420 602 737 907 Emailmheczko@aco.cz
Severní Morava
Alexander Stromp Mobil+420 602 558 697 Emailastromp@aco.cz
Regionální manažer pro vnitřní odvodnění Čechy
Zdeněk Valošek Mobil+420 602 771 314 Emailzvalosek@aco.cz
Regionální manažer pro vnitřní odvodnění Morava
Ing. Matúš Letko Mobil+421 911 010 626 Emailmletko@aco.sk
Key Account Manager Building Drainage
Pavel Edr Mobil+420 724 014 232 Emailpedr@aco.cz
Technická podpora Praha, Střední a Severovýchodní Čechy
Peter Majtán Mobil+420 725 210 622 Emailpmajtan@aco.cz
Technická podpora Morava

ACO z ptačí perspektivy

Skupina ACO je výrobcem prvků pro stavebnictví
s vedoucím postavením ve svém oboru v Evropě.
ACO Group je jedním z lídrů na světovém trhu
s odvodňovací technikou.
Sociální sítě
ACO je aktivním uživatelem sociálních médií. Sledujte
nás na Facebooku, LinkedIn a Youtube.
Nahoru