Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Vinařství Lahofer

Aby bylo víno opravdu lahodné, vyžaduje tu nejlepší péči. Proces výroby je velmi náročný na spotřebu vody, hygienu a správné odvodnění v celém provozu. Proto mají ti nelepší vinaři vysoké požadavky na výrobní zařízení. K nejúspěšnějším z nich patří Vinařství Lahofer, které obhospodařuje 430 hektarů vinohradů na Znojemsku. V areálu vinařství vyrostla nedávno nová budova ve tvaru vlny, která souzní s okolními vinohrady. V jejích útrobách pracuje nejmodernější zařízení, na jehož dodávkách se podílela společnost ACO.

Na reference

Letiště Václava Havla Praha

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je veřejné mezinárodní letiště umístěné na severozápadním okraji Prahy, v městské části Praha 6, katastrálním území Ruzyně. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz. Leteckou základnu zde mají České aerolinie, Smartwings a Ryanair.

Na reference

Rekonstrukce Negreliho viaduktu

Negrelliho viadukt (nazývaný též Karlínský viadukt, dříve obecně viadukt Společnosti státní dráhy) je železniční most přes Vltavu a viadukt v Karlíně, který spojuje Masarykovo nádraží v Praze přes ostrov Štvanici s Bubny, pojmenovaný po svém staviteli Aloisi Negrellim.

Na reference

CTP Park Stříbro

CTPark Stříbro se nachází na západním okraji města v lokalitě s vynikajícím přístupem z dálnice D5. Leží zhruba 35 km od Plzně a 40 km od německýc hranic

Na reference

Centrální kuchyň Škoda Auto

Největší a nejmodernější kuchyně firemního stravování v České republice vmladoboleslavské ŠKODA Auto.

Na reference

Centrum Bořislavka

Nová dominanta Evropské třídy v sobě snoubí soudobou architekturu a umění. Architektonický návrh je dílem uznávaného pražského ateliéru AULÍK FIŠER ARCHITEKTI.

Na reference

Globus ČR, k.s., Hypermarket Liberec

Udržitelné řešení nakládání s odpadními tukovými vodami.

Na reference

Vinařství Lahofer

Aby bylo víno opravdu lahodné, vyžaduje tu nejlepší péči. Proces výroby je velmi náročný na spotřebu vody, hygienu a správné odvodnění v celém provozu. Proto mají ti nelepší vinaři vysoké požadavky na výrobní zařízení. K nejúspěšnějším z nich patří Vinařství Lahofer, které obhospodařuje 430 hektarů vinohradů na Znojemsku. V areálu vinařství vyrostla nedávno nová budova ve tvaru vlny, která souzní s okolními vinohrady. V jejích útrobách pracuje nejmodernější zařízení, na jehož dodávkách se podílela společnost ACO.

Na reference

Pivovar RADEGAST

Moravská jednička typická svou hořkostí se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy. První várka spatřila světlo světa 3. prosince 1970. ACO zde realizovalo odvodnění provozu plničky lahví.

Na reference

Pivovar Kamenice nad Lipou

Minipivovar s měděnou varnou 500 l a maximálním ročním výstavem 1000 hl.

Na reference