Pivovar RADEGAST

Odvodnění provozu plničky lahví v pivovaru Radegast v Nošovicích.

Na reference

Pivovar Kamenice nad Lipou

Minipivovar s měděnou varnou 500 l a maximálním ročním výstavem 1000 hl.

Na reference

Administrativní budovy Mechanica Walter Praha

Komplexem budov s názvem Mechanica pokračuje rozsáhlý development na území pražské Waltrovky. Mechanica navázala na první administrativní budovu Aviatica, která byla dokončena v létě 2015.

Na reference

Líheň kuřat, Chropyně

Líheň kuřat v Chropyni na Kroměřížsku, jejíž celková plocha je cca 7200 metrů čtverečních má produkční kapacitu až 40 milionů kuřat ročně.

Na reference

Masozávod STEINEX a.s.

Nový masokombinát společnosti Steinex v Kuřimi. Na zastavěné ploše 4.800 metrů čtverečních vyrostl závod, který splňuje nejmodernější bezpečnostní a hygienické standardy.

Na reference

Domov pro seniory Havlíčkův Brod

Novostavba domova pro seniory v Havlíčkově Brodě, který disponuje kapacitou 160 lůžek. Domov je vybudován v areálu havlíčkobrodské nemocnice.

Na reference

Nemocnice Havlíčkův Brod, parkoviště

Parkoviště před hlavním vchodem Nemocnice Havlíčkův Brod.

Na reference

Auto Jarov Kunratice

Nová pobočka AUTO JAROV KUNRATICE je největším a nejmodernějším showroomem značky Volkswagen a Audi v České republice.

Na reference

Stavební úpravy parteru v Česaně

Technické a vývojové centrum Škoda – auto, a.s. v Česaně vzniklo z areálu bývalé textilní továrny na česanou přízi. Odtud název lokality „Česana“. Cílem projektu bylo vytvoření reprezentativního oddechového prostoru a místa pro setkávání návštěvníků a zaměstnanců.

Na reference

Zkapacitnění silnice D6 Lubenec - Bošov

Stavba "D6 Lubenec - Bošov" zkapacitňuje část velmi frekventovaného tahu silnice I/6 Praha - Karlovy Vary v oblasti západně od obce Lubenec. Délka stavby čtyřproudové komunikace v kategorii R25,5/100 je 4,120 m. Součástí stavby jsou tři mosty a jedna mimoúrovňová křižovatka.

Na reference

TOP