Letiště Václava Havla Praha

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je veřejné mezinárodní letiště umístěné na severozápadním okraji Prahy, v městské části Praha 6, katastrálním území Ruzyně. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz. Leteckou základnu zde mají České aerolinie, Smartwings a Ryanair.

Na reference

Rekonstrukce Negreliho viaduktu

Negrelliho viadukt (nazývaný též Karlínský viadukt, dříve obecně viadukt Společnosti státní dráhy) je železniční most přes Vltavu a viadukt v Karlíně, který spojuje Masarykovo nádraží v Praze přes ostrov Štvanici s Bubny, pojmenovaný po svém staviteli Aloisi Negrellim.

Na reference

CTP Park Stříbro

CTPark Stříbro se nachází na západním okraji města v lokalitě s vynikajícím přístupem z dálnice D5. Leží zhruba 35 km od Plzně a 40 km od německýc hranic

Na reference

Centrální kuchyň Škoda Auto

Největší a nejmodernější kuchyně firemního stravování v České republice vmladoboleslavské ŠKODA Auto.

Na reference

Centrum Bořislavka

Nová dominanta Evropské třídy v sobě snoubí soudobou architekturu a umění. Architektonický návrh je dílem uznávaného pražského ateliéru AULÍK FIŠER ARCHITEKTI.

Na reference

Globus ČR, k.s., Hypermarket Liberec

Udržitelné řešení nakládání s odpadními tukovými vodami.

Na reference

Pivovar RADEGAST

Moravská jednička typická svou hořkostí se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy. První várka spatřila světlo světa 3. prosince 1970. ACO zde realizovalo odvodnění provozu plničky lahví.

Na reference

Pivovar Kamenice nad Lipou

Minipivovar s měděnou varnou 500 l a maximálním ročním výstavem 1000 hl.

Na reference

Administrativní budovy Mechanica Walter Praha

Komplexem budov s názvem Mechanica pokračuje rozsáhlý development na území pražské Waltrovky. Mechanica navázala na první administrativní budovu Aviatica, která byla dokončena v létě 2015.

Na reference

Líheň kuřat, Chropyně

Líheň kuřat v Chropyni na Kroměřížsku, jejíž celková plocha je cca 7200 metrů čtverečních má produkční kapacitu až 40 milionů kuřat ročně.

Na reference

TOP