Pivovar RADEGAST

Odvodnění provozu plničky lahví v pivovaru Radegast v Nošovicích.

Na reference

Pivovar Kamenice nad Lipou

Minipivovar s měděnou varnou 500 l a maximálním ročním výstavem 1000 hl.

Na reference

Administrativní budovy Mechanica Walter Praha

Komplexem budov s názvem Mechanica pokračuje rozsáhlý development na území pražské Waltrovky. Mechanica navázala na první administrativní budovu Aviatica, která byla dokončena v létě 2015.

Na reference

Líheň kuřat, Chropyně

Líheň kuřat v Chropyni na Kroměřížsku, jejíž celková plocha je cca 7200 metrů čtverečních má produkční kapacitu až 40 milionů kuřat ročně.

Na reference

Masozávod STEINEX a.s.

Nový masokombinát společnosti Steinex v Kuřimi. Na zastavěné ploše 4.800 metrů čtverečních vyrostl závod, který splňuje nejmodernější bezpečnostní a hygienické standardy.

Na reference

Domov pro seniory Havlíčkův Brod

Novostavba domova pro seniory v Havlíčkově Brodě, který disponuje kapacitou 160 lůžek. Domov je vybudován v areálu havlíčkobrodské nemocnice.

Na reference

Nemocnice Havlíčkův Brod, parkoviště

Parkoviště před hlavním vchodem Nemocnice Havlíčkův Brod.

Na reference

Auto Jarov Kunratice

Nová pobočka AUTO JAROV KUNRATICE je největším a nejmodernějším showroomem značky Volkswagen a Audi v České republice.

Na reference

Stavební úpravy parteru v Česaně

Technické a vývojové centrum Škoda – auto, a.s. v Česaně vzniklo z areálu bývalé textilní továrny na česanou přízi. Odtud název lokality „Česana“. Cílem projektu bylo vytvoření reprezentativního oddechového prostoru a místa pro setkávání návštěvníků a zaměstnanců.

Na reference

Zkapacitnění silnice D6 Lubenec - Bošov

Stavba "D6 Lubenec - Bošov" zkapacitňuje část velmi frekventovaného tahu silnice I/6 Praha - Karlovy Vary v oblasti západně od obce Lubenec. Délka stavby čtyřproudové komunikace v kategorii R25,5/100 je 4,120 m. Součástí stavby jsou tři mosty a jedna mimoúrovňová křižovatka.

Na reference

Tunelový komplex Blanka

Tunelový komplex Blanka je součást Městského okruhu v Praze mezi MÚK Malovanka a MÚK Pelc-Tyrolka. Tvoří jej na sebe navazující Brusnický tunel, Dejvický tunel a Bubenečský tunel, jejichž celková délka je 5 502 metrů, což v součtu činí z komplexu Blanky nejdelší silniční tunel v České republice a nejdelší městský tunel v Evropě.

Na reference

Železniční tunel Ejpovice

Nejdelší železniční tunel v České republice zkrátil cestu mezi Prahou a Plzní o celých 11 minut. Tunelový komplex je tvořen dvěma tunelovými tubusy o vnitřním průměru 8,7 metru. Severní tunelový tubus má délku 4174,2 metrů, jižní 4150 metrů. Oba tunelové tubusy jsou vzájemně propojeny maximálně po 490 metrech osmi tunelovými propojkami, umožňujícími evakuaci cestujících do druhého tunelového tubusu.

Na reference

Dálnice D3, Soběslav - Tábor

16,3 km dálnice D3 v úseku Tábor - Soběslav je odvodněno monolitickými žlaby ACO Monoblock RD.

Na reference

Rekonstrukce Národního muzea, Praha

Díky investici Hlavního města Prahy se zásadním způsobem změnilo a zrekonstruovalo i okolí Historické budovy, které bude Národní muzeum též používat pro pořádání kulturních akcí a exteriérových výstav.

Na reference

Restaurace GLOBUS Brno

Modernizace restauračního zařízení do stávajícího objektu hypermarketu Globus. Restaurace je řešena s ohledem na plynulý provoz kuchyně za dodržení nejvyšších hygienických standardů.

Na reference

Revitalizace návsi obce Střeň

Řešení odvodnění obce Střeň pomocí diskrétního obrubníkového odvodnění.

Na reference

Janáčkova filharmonie Ostrava

Úprava prostranství před Janáčkovou filharmonií v Ostravě.

Na reference

Main Point Pankrác Praha

Devítipatrový komplex na pražském Pankráci se nachází v těsné blízkosti mrakodrapů V Tower, City Tower a Panorama. Celková výška budovy je 40 metrů a její půdorys tvoří 5 zaoblených trojúhelníků.

Na reference

Třída Míru Pardubice

Netradiční obloukové řešení monolitických žlabů, které byly položeny v rádiech 6 a 9 metrů. Žlaby byly před pokladou přímo ve výrobě pod úhly nařezány a výsledkem jsou pevné a odolné linie korespondující zatáčky a rohy.

Na reference

Administrativní budova Aviatica Praha

Administrativní budova Aviatica byla prvním z projektů rozsáhlé obnovy Waltrovky. Celý projekt se skládá ze tří administrativních jednotek (Aviatica, Dynamica a Mechanica) a rozsáhlých obytných zón.

Na reference

Administrativní budova Visionary Praha

Visionary není jen další administrativní budovou. Prezentuje to nejlepší z aktuálních trendů moderní výstavby.

Na reference

TOP