Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Prohlášení o vlastnostech a certifikace

Od 1. července 2013 vstoupilo v platnost nařízení EU, které požaduje, aby všechny výrobky uvedené ve stavebních předpisech, část B, které spadají do harmonizované normy, byly označeny značkou CE. Toto označení CE musí být založeno na prohlášení o vlastnostech, v němž jsou uvedeny příslušné vlastnosti výrobku a zkušební laboratoř, ve které byla testována.

Skupina ACO a prohlášení o vlastnostech

Certifikáty naleznete také přímo na stránce produktu. Stačí kliknout na položku Produkty a vybrat požadovaný produkt. Certifikáty naleznete v přehledu a v sekci Ke stažení.

Produkty

Footer

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz

TOP