Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Integrovaný systém: rychlá instalace a snadná údržba

Zásadně důležitá je specifikace správného systému odvodnění a tukového hospodářství. V ACO máme tým odborníků, kteří vám mohou poskytnout technickou specifikaci a poradenství, které využijete při své práci v oblasti montáží gastro.

ACO Servis

Pomůžeme vám s instalací a servisem zařízení

ACO servis

Návody a technická dokumentace

S videy, návody, příručkami a softwarovými řešeními budete mít vše na dosah ruky

Ke stažení

Bezplatná konzultace

Pomůžeme vám navrhnout a / nebo nainstalovat nejefektivnější odvodňovací systém a separaci tuků pro vaši kuchyni

Zeptejte se nás

Jak vám může ACO pomoci?

Snažíme se, aby naše dodací termíny byly co nejrychlejší. Proto většinu žlabů nebo vpustí potřebných k odvodnění gastro provozů u nás naleznete skladem. V případě že se jedná o projektové nebo atypické řešení, snažíme se o maximální rychlost dodávky prvků k vám nebo přímo na stavbu.

Footer

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz

TOP