Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Hygienické odvodnění pro oblasti zpracování masa

V provozech které zpracovávají maso a masné výrobky, jsou na hygienické odvodnění kladeny velmi vysoké nároky. Povaha odpadních vod v závodě se bude lišit oblast od oblasti. Řešení ACO jsou navržena tak, aby zabránila ucpání odvodňovacího systému zbytky masa a mohou dokonce oddělit i vedlejší produkty výroby včetně tuků a krve.

V ACO chápeme, že různé části technologií na zpracování masa, mají různé požadavky na odvodnění. Neustále vyvíjíme inovativní odvodňovací systémy, které jsou navrženy speciálně pro tyto potřeby zpracovatelů masa. Nabízíme také službu "Drainage System Assessment". Jedná se službu, která vám pomůže vyhodnotit výkon vašeho stávajícího odvodňovacího systému a zároveň navrhnout např. vhodnou optimalizaci nebo úpravu, tak aby odvodnění plně vyhovovalo vašim požadavkům i legislativním nařízením.Nezávazná konzultace zdarma pro vás

Řešíte odvodnění vašeho provozu nebo zpracováváte právě projekt odvodnění? Pokud si nejste jistí správným výběrem a návrhem layoutu odvodnění, neváhejte nás kontaktovat. Náš technik nebo obchodní zástupce vás rád navštíví, vše s vámi projde a pomůže najít nejvhodnější řešení.