Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Koupelny

Stále více projektantů a architektů se spoléhá na velkorysý a bezbariérový design koupelny. Charakteristickými znaky tohoto trendu jsou čisté linie, vysoce kvalitní materiály a sprchy v úrovni podlahy. Bezbariérové sprchy jsou pohodlné a bezpečné. Díky tomu jsou vhodné i pro osoby s tělesným postižením.

Snadná instalace, důmyslný design

Jak časově náročná a komplikovaná je instalace? Vždy záleží na konkrétníchp odmínkách vaší koupelny. Ať se ale jedná o žlab s vertikální nebo horizontální přírubou, dlouhý nebo kátký, jeho instalace vám nezabere příliš mnoho času.

Vynikající odvodňovací výkon

Náš sprchový žlab nabízí také velmi dobrý odvodňovací výkon. Mějte vždy na paměti šířku žlabu a kapacitu odtoku, tak aby váš žlab správně fungoval.

Čistý design - snadné čištění

V koupelně je obzvláště důležitá maximální hygiena. Sprchový žlab by měl být obzvláště snadno čistitelný. Kromě snadného přístupu k tělu žlabu hrají důležitou roli také použité materiály a tvar. V nepřístupných rozích mohou snadno ulpívat nečistoty. Jedná se tak o dokonalou půdu pro množení bakterií.

Zaoblené tvary a hygienické materiály (jako je nerezová ocel) charakterizují kvalitní výrobky.

Odvodnění jako významný prvek koupelny

Koupelny a wellness centra slouží pro odpočinek a poskytují místo pro relaxaci. Moderní designové koupelny by měly také přinést pocit luxusu. Neobvyklé odvodnění může sloužit jako absolutní vrchol v těchto oblastech.

Designové rošty, minimalistické štěrbinové žlaby stejně tak jako zakázkové provedení poskytují každému hotelovému pokoji, lázním nebo privátní koupelně možnost přizpůsobení.

Jaké jsou možnosti odvodnění?

ACO ShowerDrain E+ je naší vlajkovou lodí mezi sprchovými žlaby.

Žlab je kompletně vyroben z nerezové oceli, a to včetně odtokové komory, která je pevně svařena s tělem žlabu.

Řada E+ vybavena sekundární drenáží pro rychlé vysoušení hydroizolační vrstvy a továrně připojeným izolačním límcem pro její bezpečné napojení tak nastavuje nové standardy pro rychlou a bezpečnou instalaci.

Integrovaná sekundární drenáž umožňuje rychlé vysoušení hydroizolační vrstvy i při použití obkladů z přírodního kamene.

Široká paleta designových roštů z nerezové oceli a skleněných krytů splňuje také nejvyšší nároky designu a snadné péče.

Sprchové žlaby E+ jsou k dispozici s podlahovou nebo stěnovou přírubou.

ACO Showerdrain M+ je modulární variantou našeho portfólia sprchových žlabů.

Tělo žlabu je vyrobeno z nerezové oceli, odtoková komora je vyrobena z plastu a umožňuje otáčení o 360 stupňů.

Řada M+ disponuje, stejně jako E+, sekundární drenáží pro rychlé vysoušení hydroizolační vrstvy a továrně připojeným izolačním límcem pro její bezpečné napojení.

Vysoce hodnotný vzhled je dokreslen designovými rošty z nerezové oceli nebo skleněnými kryty.

Sprchové žlaby M+ jsou k dispozici s podlahovou nebo stěnovou přírubou (límcem).

Hledáte subtilní řešení sprchového žlabu? Zalíbilo se Vám řešení stěnového vtoku? Preferujete klasické provedení žlabu nebo hledáte ekonomicky výhodné řešení v kvalitě ACO? U nás si vybere každý!

Podívejte se na kompletní portfólio sprchových žlabů značky ACO ShowerDrain.

Kompletní sortiment ACO ShowerDrain

Přechod mezi podlahou sprchy a koupelny

Přechodové lišty ACO ShowerStep jsou určeny k instalaci mezi prostor bezbariérového sprchového koutu se zabudovaným sprchovým žlabem a přilehlou podlahou koupelny.

ACO ShowerStep poskytuje atraktivní přechod mezi oběma oblastmi a zajišťuje čistý detail. Vyznačuje se snadnou montáží, která šetří čas a navíc chrání okraje přilehlé dlažby. Tento přechodový prvek je navržen pro přímou instalaci skleněné zástěny.

Klasické bodové odvodnění pro koupelny

ACO ShowerPoint Easyfow nabízí klasické řešení odvodnění s designovým roštem z leštěné nerezové oceli v kruhovém nebo čtvercovém tvaru, navíc s možností uzamčení. Popřípadě lze zvolit skleněné kryty nebo kryt pro zadláždění.

Vysoká odtoková kapacita zaručuje dostatečný odvodňovací výkon, a to i při použití vysokoprůtokových sprchových armatur.

Jaké jsou možnosti odvodnění pro lázně, wellness a aquaparky?

ACO FlexDrain SD jsou sprchové žlaby, se spádovaným dnem. Jsou vyráběny na zakázku dle individuálních požadavků. Jejich největší uplatnění je v lázních, wellness centrech, aquaparcích nebo sportovních areálech.

Díky spádovanému dnu lze použít méně výpustí pro delší linie než by bylo nutné pro standardní sprchové žlaby. Jedná se o alternativu k štěrbinovým žlabům 8, oproti kterým přináší snadnější možnost čištění vzhledem ke snímatelnému roštu.

ACO štěrbinové žlaby 8 jsou vyráběny na zakázku dle individuálních požadavků. Jejich největší uplatnění je v lázních, wellness centrech, aquaparcích nebo sportovních areálech. Díky zakázkovému charakteru výroby je možné přizpůsobit délky a vytvořit různé tvary, např. L, T, U, apod.

Jedná se o téměř neviditelné odvodnění vnitřních prostor s dostatečnou kapacitou. Vyhoví tak i v prostředí náročném na protiskluznost povrchů.

Norma ČSN EN 1253-1

Podlahové vpusti a střešní vtoky.

Norma ČSN 75 6760

Vnitřní kanalizace.

Michal Pátek

Technický konzultant a podpora prodeje


Západní, jižní a východní Čechy


Mobil: +420 603 144 665

Fax: +420 567 121 729

mpatek@aco.cz

Jana Klapková

Technický konzultant a podpora prodeje


Praha a střední Čechy

Mobil: +420 725 793 073
Fax: +420 567 121 729

jklapkova@aco.cz