Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Investice do zdravé kuchyně se vyplatí

Odpadní voda, kterou produkují komerční kuchyně, obsahuje tuky, oleje a mastnotu (TOM) a pokud se vypouští do kanalizace, hrozí jejich ztuhnutí a následné ucpání celé kanalizace. To dále vytváří nežádoucí pachy a může také ohrozit čistotu a hygienu vaší kuchyně. Vzniká tak nepříjemné pracovní prostředí, které může následně vést až k vysoké fluktuaci zaměstnanců a zklamaným zákazníkům.

Jako odpovědný majitel, šéfkuchař nebo manažer, který pracuje s potravinami, byste měli pochopit dopad, který může mít nekvalitní odvodnění na zdravou kuchyni.

Současné trendy potvrzují, že roste poptávka po čerstvých a zdravých potravinách a odpovídajících koncepcích stravování. Potraviny musí být připraveny efektivně a bezpečně, ve zdravých kuchyních. Snadná udržba a čištění, stejně tak jako bezpečnost zaměstnanců také významně přispívají k vytvoření zdravého kuchyňského prostředí.


Dvoufázové odlučování

V restauracích je nejlepší instalovat odlučovače tuků přímo u zdroje znečištění TOM. Toto řešení pak totiž umožňuje pracovníkům kuchyně zaměřit se především na vaření a přípravu jídla. ACO poskytuje kompletní řešení pro správu tuků od dřezu po kanalizaci. Běžným standardem je ochrana kanalizační sítě, ale ACO jde ještě dále a chrání také samotnou budovu, pomocí dvoufázové likvidace tuků.

Více o dvoufázovém odlučování

Snadno čistitelný odvodňovací systém

Jakýkoli odvodňovací systém instalovaný v komerční kuchyni by neměl ohrozit jeho čistitelnost, průtok a životnost. Ve skutečnosti by měl naopak minimalizovat provozní náklady, zlepšovat zdraví a bezpečnost a optimalizovat hygienu.

ACO poskytuje optimalizovaná řešení, která splňují specifikované požadavky, aniž by byla ohrožena funkce odvodnění.

Nabízíme širokou škálu řešení, která vyhovují jak typu a složení použité podlahy, tak i požadavkům na údržbu a rozpočet.

Více o ACO odvodnění

Nezávazná konzultace zdarma pro vás

Chcete aby se i vaše kuchyně stala příjemným prostředím, kde se připravují ty nejlepší lahůdky, hosté se sem rádi vrací a kuchařům se zde dobře vaří? Pokud si nejste jistí kde a jak začít, neváhejte nás kontaktovat. Náš technik nebo obchodní zástupce vás rád navštíví, projde s vámi váš provoz a pomůže najít nejvhodnější řešení.

ACO. we care for water

Footer

TOP

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz