Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO ve světě

Společnost ACO, založená v roce 1946 Josefem-Severin Ahlmann, je dnes jedním z předních světových dodavatelů odvodňovacích systémů pro oblast pozemního stavitelství, stavebnictví a stavebních služeb a dnes je řízena rodinou Ahlmann.

ACO je zastoupena na čtyřech kontinentech ve 40 zemích světa s 30 výrobními závody. Ústředí společnosti stále sídlí v německém Rendsburgu. Skupina zaměstnává na celém světě 4800 lidí a v roce 2017 vytvořila prodej 775 milionů eur.ACO a rodina

ACO je dnes stále rodinným podnikem. Současnost a budoucnost skupiny ACO zastupuje Hans-Julius Ahlmann a jeho syn Iver Ahlmann, který se v roce 2012 oficiálně stal statutárním zástupcem společnosti ACO Severin Ahlmann GmbH & Co. KG.

ACO je globální společnost a zároveň rodinný podnik.

ACO a udržitelný rozvoj

Systémy a produkty ACO významně přispívají k ochraně životního prostředí, vytváření a udržování infrastruktury a bezpečnosti v průmyslu, obchodu a mnoha dalších odvětvích.

Společnost ACO nedávno významně investovala do vývoje odvodňovacích systémů, které jsou schopné odvádět velké množství vody a bezpečně ji vypouštět.

ACO a umění

V kreativním prostředí se daří i kreativnímu myšlení. To je důvodem, proč je umění součástí firemní kultury společnosti ACO.

Jednou z každoročních uměleckých akcí je NordArt. Hans-Julius Ahlmann, řídící partner skupiny ACO, zahájil tuto akci v roce 1999. Dnes NordArt je největší výstavou současného umění v severní Evropě.

ACO a sport

V ACO je sport velmi důležitý. Cvičení je dobré nejen pro tělo a zdraví. Vytrvalost, bojovný duch a zábava jsou vlastnosti důležité jak ve sportu, tak i v podnikání.

Proto podporujeme nejen sportovce z různých disciplín, ale také pravidelně organizujeme sportovní akce.Footer

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz

TOP