Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO servis - rozdíl je v našich službách

ACO znamená nejen vysoce kvalitní produkty pro hospodaření s povrchovou vodou, ale je také synonymem pro profesionální poradenství, individuální přístup a dlouhodobou podporu od plánování až po údržbu.

Vynikající služby jsou naší nejvyšší prioritou, tak abychom vám poskytli co nejlepší podporu.

Objevte jedinečné služby ACO!


Vše od návrh odlučovače, čerpače nebo čerpací stanice, až po vizualizaci krycích roštů v kombinaci s různými těly žlabů. Najdete zde cenné nástroje, které Vám ušetří čas při Vaší práci.

Pokud potřebujete osobní konzultaci, neváhejte se obrátit na naši Technickou podporu nebo Projekční servis.

Kalkulátory

Mnoho architektů a projektantů oceňuje naše technické poradenství. Tým odborníků Vám může s projekty týkajícími se odvodňovacích systémů. Zvláštní pozornost je také věnována přidané hodnotě inteligentních systémových řešení a v neposlední řadě estetice celého díla.Projekční servis

Unikátní je naše technická podpora poskytovaná specialisty na danou problematiku. Náš technický tým Vám pomáhá v těchto oblastech:

  • Produktové a instalační detaily
  • Hydraulické a statické výpočty
  • Cenové nabídky a optimalizace
  • Normy a pokyny


Technická podporaDíky našim obchodním partnerům jsme Vám blíž. Najděte si v interaktivní mapě pro Vás nejvhodnějšího prodejce, u kterého můžete naše výrobky přímo koupit nebo objednat. Standardní sortiment dodáváme do dvou až čtyř pracovních dnů od doručení písemné objednávky, a to klidně až k Vám (po předchozí domluvě s prodejcem).

Prodejní místa

BIM modelování představuje digitální transformaci ve stavebnictví a může účinně zabránit často nedostatečnému toku informací ve stavebních projektech a výsledným nedorozuměním a chybám.

BIM soubory pomohou projektantům specifikovat a optimalizovat odvodňovací systémy v souladu s celkovými přínosy BIM modelování, včetně rychlejšího dodání projektu, snížených nákladů a větší předvídatelnosti celého projektu.

BIM knihovny

Jedná se službu, která vám pomůže vyhodnotit výkon vašeho stávajícího odvodňovacího systému a zároveň navrhnout např. vhodnou optimalizaci nebo úpravu, tak aby odvodnění plně vyhovovalo vašim požadavkům i legislativním nařízením.

Více o DSAACO. we care for water

Footer

TOP

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz