Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Building Information Modeling (BIM)

BIM modelování představuje digitální transformaci ve stavebnictví a může účinně zabránit často nedostatečnému toku informací ve stavebních projektech a výsledným nedorozuměním a chybám. Otevřená digitální výměna relevantních dat stavebního projektu zajišťuje, že všechny zúčastněné strany získají přístup k informacím o daném projektu. Data jsou k dispozici po celou dobu životnosti budovy - od prvotní myšlenky, přes celou výstavbu až po demolici.

Stáhněte si bezplatně naše BIM komponenty

Tyto soubory pomohou projektantům specifikovat a optimalizovat odvodňovací systémy v souladu s celkovými přínosy BIM modelování, včetně rychlejšího dodání projektu, snížených nákladů, sníženého odpadu a větší předvídatelnosti celého projektu.

Veškeré ACO BIM soubory jsou majetkem společnosti ACO stavební prvky spol. s r.o. Jejich stažením a použitím uživatel souhlasí s podmínkami používání.

Nabídka dat je pravidelně rozšiřována a aktualizována, registrujte se prosím, budeme Vás informovat o novinkách a změnách knihoven.

Ke stažení (registrace)
BIM ACO Video