Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Building Information Modeling (BIM)

BIM modelování představuje digitální transformaci ve stavebnictví a může účinně zabránit často nedostatečnému toku informací ve stavebních projektech a výsledným nedorozuměním a chybám. Otevřená digitální výměna relevantních dat stavebního projektu zajišťuje, že všechny zúčastněné strany získají přístup k informacím o daném projektu. Data jsou k dispozici po celou dobu životnosti budovy - od prvotní myšlenky, přes celou výstavbu až po demolici.

Stáhněte si bezplatně naše BIM komponenty

Tyto soubory pomohou projektantům specifikovat a optimalizovat odvodňovací systémy v souladu s celkovými přínosy BIM modelování, včetně rychlejšího dodání projektu, snížených nákladů, sníženého odpadu a větší předvídatelnosti celého projektu.

Veškeré ACO BIM soubory jsou majetkem společnosti ACO stavební prvky spol. s r.o. Jejich stažením a použitím uživatel souhlasí s podmínkami používání.

Nabídka dat je pravidelně rozšiřována a aktualizována, registrujte se prosím, budeme Vás informovat o novinkách a změnách knihoven.

Ke stažení (registrace)
ACO. we care for water

Footer

TOP

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz