Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Překvapivá přísada zdravé kuchyně

V ACO věříme, že kvalitní a zdravá kuchyně začíná návrhem účinného systému nakládání s odpadními vodami, který usnadňuje každodenní úklid kuchyně a zároveň pomáhá vytvářet příjemné a ve finále i zdravé prostředí kuchyně. Dobře navržený provoz s efektivním systémem odpadních vod pak dobře slouží nejen kuchařům a majitelům, šetří životní prostředí, ale prospěch z něj mají i hosté.


Dvoufázová separace tuků

Různě velké a různě zaměřené komerční kuchyně vyžadují také různá řešení odlučování tuků. Vámi zvolený způsob odlučování tuků bude záviset na různých důležitých faktorek, jako např. velikost kuchyně, typ připravovaných jídel, kuchyňské vybavení, množství odpadní vody a typ zbytvkocýh tuků z vašeho provozu.

Standardem je ochrana kanalizační sítě, ale ACO jde dále a používá tzv. dvoufázový přístup, který chrání nejen kanalizaci, ale i samotnou budovu.

Vysoce výkonné odlučovače tuků ACO jsou speciálně navrženy tak, aby zabránily hromadění tuků a olejů v potrubních systémech budov a v konečném důsledku zabránily tvorbě tuků v širší kanalizační síti. Pokud místní nařízení vyžadují redukci emulgovaných složek v odpadu, můžete využít ACO LipuFloc ECO. Tento produkt nenahrazuje odlučovač tuku, ale jedná se o doplněk ke stávajícímu gravitačnímu odlučovači, který zpracovává odpadní vodu a vrací ji na vstup do odlučovače tuku.

Odvodnění které vyčistíte snadno a rychle

Odvodňovací systém instalovaný v komerční kuchyni by měl umožňovat jeho snadnou čistitelnost a dostatečný průtok a zároveň by měl mít dlouhou životnost tak, aby neovlivňoval provozní náklady, zdraví a bezpečnost potravin i zaměstnanců.

Odvodňovací systémy ACO byly vyvinuty jako nákladově efektivní řešení přizpůsobitelné v mnoha typech provozů umístěných v jakémkoliv patře komerčních budov. Nabízíme také mnoho variant při výběru jednotlivých komponent tak, aby vyhovovaly typu a složení použité podlahy i požadavkům na údržbu a rozpočet.Máte zájem o nezávaznou konzultaci ?

Pomůžeme vám navrhnout a / nebo nainstalovat nejúčinnější systémy pro odvodnění a odlučování tuků pro vaši kuchyni. Nenechte si ujít tuto příležitost získat bezplatnou konzultaci od našich odborníků.