Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Odvodňovací systémy pro vinaře

Vinaři mají pro různé oblasti zpracování vína rozdílné požadavky. Ty se pak liší i v jednotlivých obdobích roku. Proto jsou naše odvodňovací systémy navrženy tak, aby splňovaly rozdílné potřeby dané technologií zpracování vína.

Naše odvodňovací systémy jsou navrženy a vyrobeny v souladu s konstrukčními zásadami definovanými skupinou EHEGD (European Hygienic Engineering and Design Group) a zaručují tak nejvyšší úroveň hygieny. Díky jejich použití můžeme víno chránit před některými druhy škodlivých bakterií, které se mohou objevovat v odvodnění a v kanalizaci a stát se tak případným zdrojem kontaminace.

Naše výrobky navíc respektují a doplňují estetický design vinařství, který často představuje nedílnou součást identity jejich značky.

Inspirujeme se vaší zkušeností. Více než čtvrt století zkušeností s nakládáním s odpadními vodami ve vinařstvích, nám umožňuje porozumět výzvám, se kterými se denně setkáváte.Nezávazná konzultace zdarma pro vás

Řešíte odvodnění vašeho provozu nebo zpracováváte právě projekt odvodnění? Pokud si nejste jistí správným výběrem a návrhem layoutu odvodnění, neváhejte nás kontaktovat. Náš technik nebo obchodní zástupce vás rád navštíví, vše s vámi projde a pomůže najít nejvhodnější řešení.