Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Sídlo společnosti

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.

Pávov 141, 586 01 Jihlava

Mapa+420 567 121 711aco@aco.cz

IČO: 25980009
DIČ: CZ25980009
Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 62464

Bankovní spojení - pouze pro platby v CZK: 5070012675/5500

Bankovní spojení - platby v EUR: 5070012683/5500

IBAN: CZ5555000000005070012683

SWIFT: RZBCCZPP

Finanční oddělení

Lenka Malasková Financial Manager

lmalaskova@aco.cz

Michaela Šerá Samostatná účetní

msera@aco.cz

Andrea Ehrenbergerová Samostatná účetní

aehrenbergerova@aco.cz


Obchodní zastoupení

Venkovní odvodnění

Praha a střední Čechy
Region 1

Západní Čechy
Region 1

Martin Stopka

e-mail: MStopka@aco.cz

+420 602 210 822
Ondřej Fortelka

e-mail: OFortelka@aco.cz

+420 739 243 022
Jaroslav Hupfer

E-mail: JHupfer@aco.cz

+420 739 242 946

Jihozápadní Čechy
Region 2

Severovýchodní Čechy
Region 2

Josef Korbel

e-mail: JKorbel@aco.cz

+420 602 737 901
Tomáš Černík

e-mail: TCernik@aco.cz

+420 602 780 818

Jižní Morava
Region 3

Severní Morava
Region 3

Ing. Richard Mičánek

e-mail: RMicanek@aco.cz

+420 724 011 716
Ing. Milan Heczko

e-mail: MHeczko@aco.cz

+420 602 737 907

Vnitřní odvodnění

Čechy a Vysočina

Morava a východní Čechy

Retail segment manager

Zdeněk Vítek

e-mail: ZVitek@aco.cz

+420 730 819 917
Aleš Ehrenberger

e-mail: AEhrenberger@aco.cz

+420 730 589 051
Alexander Stromp

E-mail: AStromp@aco.cz

+420 602 558 697

Projekční poradenství

Venkovní a vnitřní odvodnění

Praha, střední a západní Čechy
Region 1

Jihozápadní a severovýchodní Čechy
Region 2

Morava
Region 3

Pavel Edr

e-mail: PEdr@aco.cz

+420 724 014 232
Bc. Dominik Rous

e-mail: DRous@aco.cz

+420 734 792 601
Peter Majtán

E-mail: PMajtan@aco.cz

+420 725 210 622

Objednávky, fakturace

Venkovní a vnitřní odvodnění

Praha a střední Čechy
Region 1

Jihozápadní a severovýchodní Čechy
Region 2

Jitka Stejskalová

e-mail: JStejskalova@aco.cz

+420 725 210 611
Zuzana Medvíková

e-mail: ZMedvikova@aco.cz

+420 730 809 217

Severozápadní Čechy a severní Morava
Region 1 a 3

Jižní Morava
Region 3

Nikola Joklová

e-mail: Njoklova@aco.cz

+420 725 210 612
Tereza Smejkalová

e-mail: TSmejkalova@aco.cz

+420 725 210 610

Technická podpora, kalkulace

Venkovní a vnitřní odvodnění

Petr Hubený

e-mail: PHubeny@aco.cz

+420 603 144 665
Jana Klapková

e-mail: JKlapkova@aco.cz

+420 725 793 073
Jan Doležal

E-mail: JDolezal@aco.cz

+420 731 193 913

Footer

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz

TOP