ACO. spojujeme dokonalost s vášní

Naší motivací je vytvářet budoucnost odvodnění a být vedoucím hráčem na poli inovací. Jako partner všech kteří se podílejí na vzniku nové stavby se stáváme její součástí. Pokud máte rádi dokonalé věci a rádi pracujete s vášní pro věc, je pro Vás ACO to správné místo.Aktuální poziceVyvážení práce a soukromí

Tam, kde se mnoho společností snaží pracně vypořádat s koncepty rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, nabízí ACO možnost uspokojit tyto potřeby zaměstnanců. ACO je mezinárodní společnost, která byla vždy řízena podnikatelskou rodinou. Takže i zaměstnanci ACO jsou součástí velké rodiny.

Umění & Kultura

Vytvořte nadšení a otevřené perspektivy, rozšiřte své obzory. Tato víra se odráží i v iniciativách ACO. Propagujeme umění a kulturu. Každoročně hostíme ACO NordArt, největší výstavu současného umění v severní Evropě.

Bavíme se

"Rodinná atmosféra" v ACO také znamená, že spolu rádi trávíme čas i mimo pracoviště. Bavíme se i sportujeme, ať je to v zimě na horách a v létě třeba na biatlonu nebo na kolech. Oblíbené jsou i pravidelné firemní večírky.

TOP