Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO. spojujeme dokonalost s vášní

Naší motivací je vytvářet budoucnost odvodnění a být vedoucím hráčem na poli inovací. Jako partner všech kteří se podílejí na vzniku nové stavby se stáváme její součástí. Pokud máte rádi dokonalé věci a rádi pracujete s vášní pro věc, je pro Vás ACO to správné místo.

Aktuální pozice

Požadujeme:

  • znalost PC – AutoCad, MS-Office
  • vzdělání technického směru
  • vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • loajalitu k firmě a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční firmě
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • flexibilní pracovní doba
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • pravidelné teambuildingy a další firemní akce
  • relaxační místnost
  • pitný režim na pracovišti zdarma

Náplň práce:

  • tvorba výkresové i technické dokumentace
  • tvorba cenových nabídek
  • telefonická i písemná komunikace se zákazníkem
  • práce na projektech, technické poradenství
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy

Kontaktujte nás.

Vyvážení práce a soukromí

Tam, kde se mnoho společností snaží pracně vypořádat s koncepty rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, nabízí ACO možnost uspokojit tyto potřeby zaměstnanců. ACO je mezinárodní společnost, která byla vždy řízena podnikatelskou rodinou. Takže i zaměstnanci ACO jsou součástí velké rodiny.

Umění & Kultura

Vytvořte nadšení a otevřené perspektivy, rozšiřte své obzory. Tato víra se odráží i v iniciativách ACO. Propagujeme umění a kulturu. Každoročně hostíme ACO NordArt, největší výstavu současného umění v severní Evropě.

Bavíme se

"Rodinná atmosféra" v ACO také znamená, že spolu rádi trávíme čas i mimo pracoviště. Bavíme se i sportujeme, ať je to v zimě na horách a v létě třeba na biatlonu nebo na kolech. Oblíbené jsou i pravidelné firemní večírky.

TOP