Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Aktuální pozice

Specialista pro technické projekty a nabídky

Požadujeme:

  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost technické dokumentace a práce s CAD systémy výhodou
  • loajalitu k firmě a příjemné vystupování
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční firmě
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příležitost k osobnostnímu i kariérnímu růstu
  • tým kolegů, kteří pomohou se zapracováním
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • stravenkový paušál (finanční příspěvek přímo do vaší mzdy)
  • zvýhodněné volání i pro soukromé účely (až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele)
  • firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • relaxační místnost
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • moderní pracoviště, parkoviště pro soukromé auto, výborná dostupnost MHD

Náplň práce:

  • budete navrhovat technická řešení na základě zadávací dokumentace a požadavků od zákazníků
  • příprava kalkulací a nabídek
  • návrhy individuálních řešení
  • telefonická i písemná komunikace se zákazníkem
  • práce na projektech, technické poradenství
  • spolupráce s kolegy z obchodního týmu
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení (výroba, logistika, administrativa)

Vyvážení práce a soukromí

Tam, kde se mnoho společností snaží pracně vypořádat s koncepty rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, nabízí ACO možnost uspokojit tyto potřeby zaměstnanců. ACO je mezinárodní společnost, která byla vždy řízena podnikatelskou rodinou. Takže i zaměstnanci ACO jsou součástí velké rodiny.

Umění & Kultura

Vytvořte nadšení a otevřené perspektivy, rozšiřte své obzory. Tato víra se odráží i v iniciativách ACO. Propagujeme umění a kulturu. Každoročně hostíme ACO NordArt, největší výstavu současného umění v severní Evropě.

Bavíme se

"Rodinná atmosféra" v ACO také znamená, že spolu rádi trávíme čas i mimo pracoviště. Bavíme se i sportujeme, ať je to v zimě na horách a v létě třeba na biatlonu nebo na kolech. Oblíbené jsou i pravidelné firemní večírky.