Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Aquacentrum Šumperk

Zásadní modernizace včetně rekonstrukce nosných konstrukcí krytého bazénu v Šumperku zahrnovala novou vanu krytého bazénu, tobogánovou věž a wellness. Nyní zde najdete pětadvacetimetrový bazén s parametry pro závodní plavání, malý dětský bazén s vodním dělem a clonou. Ve venkovní části, která je přístupná od června do konce září, je k dispozici zážitkový nerezový bazén s protiproudem, širokou skluzavkou a lehátky. Dostatek prostoru pro opalování nabízí rozsáhlá travnatá terasa s alejí japonských třešní.

Wellness, jenž je v provozu od září do června, se nachází v přízemní části budovy. Můžete se zde projít Kneippovým chodníkem, odpočinout si v ohřívárně při poslechu relaxační hudby nebo si k návštěvě vybrat jednu ze čtyř saun. Milovníci wellness jistě ocení i ochlazovací nerezový bazén s možností vyplavání na terasu, ochlazování pomocí vědra a ledové mlhy či příjemné posezení v sauna baru.

Investor: Město Šumperk

Architektonický návrh: Ing. arch. Jaroslav Ševčík, ARCH.Z.STUDIO

Zhotovitel: PKS stavby a.s.

Galerie

Nahoru