Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Potvrzení registrace na webinář - Zásady navrhování odlučovačů tuků


Vaši registraci jsme přijali, děkujeme!

V e-mailu brzy najdete všechny potřebné informace, včetně odkazu pomocí kterého se můžete v den konání webináře připojit.

Během webináře můžete také pomocí online chatu klást otázky. Pokud budete potřebovat více informací nebo odpovědi na další otázky, neváhejte se na nás obrátit také po skončení webináře. Naši kolegové Vám budou rádi k dispozici.

Kontakty na kolegy z technické podpory pro projektanty naleznete zde:

https://www.aco.cz/servis-askaco/projekcni-servis/

Footer

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz

TOP