Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Dvůr & zahrada

Dobře udržovaný dům má i dobře promyšlené odvodnění dvora a zahrady. Aby bylo zajištěno, že Vaše vlastní zelené království je trvale a dobře chráněno proti nezvané vodě, nabízí společnost ACO odvodňovací žlaby, vpusti, zatravňovací panely a další produkty ACO Self®.

Profesionální stabilizace štěrku

Méně pevného povrchu a větší prostor pro zelené plochy a přírodní povrchové úpravy není jen v trendem pro zahradní design a krajinářství. V mnoha obytných oblastech jsou nyní platná pravidla, kolik plochy může být zastavěno a mohou zde být i poplatky za množství asfaltových ploch.

Štěrk a štěpka mají tu výhodu, že mohou sloužit jako příjezdová cesta nebo mohou být ve dvoře, pokud jsou profesionálně vyloženy a z dlouhodobého hlediska zaručují větší flexibilitu a blízkost k přírodě.

Profesionální stabilizace štěrku zajišťuje, že kameny zůstanou tam, kde patří.

Pojezdové zelené plochy

Tvorba zahrady jako zelené relaxační oázy je pro mnohé sen. I děti by měly mít možnost hrát si doma v přírodním prostředí a mít tak dostatek zeleně. Ale pokud je prostor omezen a je také potřebná plocha pro dvůr a příjezdovou cestu, mnoho z nás je postaveno před dilema.

Zatravňovací panely jsou řešením, které umožňuje kombinaci obou. Díky dobře vyvážené buněčné struktuře může být vytvořena občas pojížděná, neuzavřená, zelená plocha.

Odvodnění kolem domu

Nedostatečně odvedená dešťová voda poškozuje stavební materiál - uvnitř i venku. Každý, kdo staví dům nebo plánuje obnovu domu, je tedy automaticky konfrontován s otázkou: Které systémy jsou potřebné v okolí domu, aby byl dům a dvůr bez vlhkosti?

Kvůli změnám klimatu se stále častěji vyskytují silné deště a delší období sucha. Stabilní odvodňovací systém je proto nyní ještě důležitější.

Příjezd a vchod do domu

Díky produktové řadě ACO Self® vám nabízí me odvodňovací žlaby pro všechny typy domů a nemovitostí.

Žlaby jsou k dispozici v různých provedeních a kombinují funkčnost a design s nejvyšší úrovní kvality.

Díky široké škále krycích roštů se také perfektně hodí do celkového vzhledu Vašeho domu.

Těleso žlabu je vyrobeno z polymerického betonu nebo plastu.

Bodové vpusti ACO jsou pojízdné autem a jsou odolné vůči odmrazovací soli.

Pro plochy, které je třeba odvodnit v důsledku stavebních nebo terénních podmínek, je k dispozici odvodňovací systém ACO DRAIN® s bodovou vpustí. Tento systém lze instalovat snadno, v několika krocích a splňuje nejvyšší nároky z hlediska zpracování a vzhledu.

Odvodňovací vpusti ACO Self® poskytují spolehlivé odvodnění pod vodovodní kohoutky v zahradě a na dvoře nebo jako bodové odvodnění.

Rohožky ACO jsou vstupní branou každého domu nebo bytu. Zajišťují nejen čistotu domu, ale zároveň chrání i podlahové krytiny. Společnost ACO nabízí profesionální řešení, která kombinují vysokou variabilitu, funkčnost a vizuální přitažlivost v podobě rohožek Vario. Díky nim je Váš domov čistý a Vaše podlahové krytiny jsou ušetřeny poškození.


Řešení pro dvůr a zahraduStabilizační desky ACO jsou inovativní recyklovatelný systém pro stabilizaci štěrku a kamení. Se šestihrannou voštinovou strukturou je ACO Self® konstruován tak, aby poskytoval silný a stabilní základ pro profesionální aplikaci štěrku na cestách, příjezdových cestách, parkovištích a střešních plochách.Zatravňovací panely ACO Self® poskytují možnost vytvořit příležitostně splavnou, zelenou plochu. Optimální velikost buněk poskytuje prostor pro vysoké procento zeminy s dobrým růstem kořenů, což provzdušňuje půdu. Tak se infiltrační schopnost udržuje i v průběhu času.

Snadnou instalaci usnadňuje nízká hmotnost panelů ACO Self®. Pro trvalou stabilitu povrchu musí být před montáží zohledněny místní půdní podmínky.

Zde najdete nejčastější otázky a odpovědi.