Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Zrání vína v sudech

Jak zachovat buket vašeho vína?

Během zrání víno odpočívá a zjemňuje. Díky kontaktu se dřevěným sudem rozvíjí fantastické a typické terciární vůně. Jelikož je dřevo prodyšným materiálem, pohlcuje ale i vnější pachy, které mohou ovlivnit finální chuť i vůni vína.

Je proto nezbytné, aby v těchto prostorech nebyly žádné nepříjemné pachy. Tato oblasti i oblasti skladování jsou převážně suchá místa; nevyžadují tedy tak časté mytí nebo velké objemy dezinfekční vody. Navíc je často pojíždějí vysokozdvižné nebo paletové vozíky. Dobře navržený odvodňovací systém tak musí odolat jak vysoké zátěži, tak případnému zápachu ze špatně navržených nebo chybějících sifonů.

Další kritické faktory
  • Těžké náklady
  • Zápach z nefunkční kanalizace


ACO. we care for water

Footer

TOP

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz