Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

Lahvování vína

Jak se vyhnout ucpání odvodňovacího systému a následným záplavám?

Během lahvování se může stát, že dojde k rozbití lahví a na zem se tak dostane velké množství střepů a skla. Vzhledem k bezpečnosti by mělo být možné je co nejrychleji a nejbezpečněji uklidit. Nejrychlejší způsob, jak to udělat, je zamést je a podlahu umýt. Během toho však kusy skla končí také v odvodňovacím systému, potrubí a kanalizaci, což riskuje ucpání odtoků a následné záplavy.

Podobný problém také způsobuje ucpání systému zbytky etiket a vinět.

V těchto oblastech se také často pohybují paletové nebo vysokozdvižné vozíky, které vytvářejí rizikové dynamické zatížení, hlavně na krycích roštech nebo spojích mezi podlahou a žlaby.

Další rizikové faktory
  • Střepy z rozbitého skla
  • Kluzké podlahy
  • Dynamické zatížení roštů


ACO. we care for water

Footer

TOP

O nás

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů. ACO je synonymem profesionálního odvodnění, hospodárného čištění a řízeného vypouštění nebo opětovné využití vody. Více...

ACO world

Společnost ACO se nachází ve více než 40 zemích světa a vyrábí ve 30 výrobních závodech na čtyřech kontinentech. Společnost zaměstnává 4 200 lidí po celém světě a v roce 2016 vytvořila prodej 711 milionů eur. Více...

Kontakt

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
Telefon: +420 567 121 711
E-mail: aco@aco.cz