Současné zhoršující se klimatické podmínky a právní legislativa, kladou stále vyšší nároky na hospodaření s povrchovými vodami. Další informace týkající se inteligentních systémových řešeních od společnosti ACO naleznete zde.

Seznamte se s nejnovějšími ACO řešeními pro návrh a provoz velkých kuchyní, ve kterých je bezpečnost a kvalita potravin na prvním místě.

Stáhněte si bezplatně naše BIM modely

Technická podpora a hotline, kalkulační programy a komplexní servis jsou jen některé příklady služeb, díky kterým se na nás můžete vždy spolehnout.

ACO. Tvoříme budoucnost odvodnění.

Jako lídr na trhu hospodaření s dešťovou vodou a čištěním odpadních vod nabízí společnost ACO vždy řešení této problematiky. Kromě toho podporujeme také projekty v oblasti odvodňování zpevněných ploch a také dodávky stavebních prvků pro pozemní a inženýrské stavitelství.

V silném konkurenčním prostředí nabízíme řešení pro řadu stavebních projektů. Celosvětová distribuční síť, podporovaná Technickými konzultanty, techniky a v neposlední řadě týmem zpracování nabídek, fakturace a logistiky, vám nabízí bezkonkurenční úroveň služeb v kvalitě ACO.

Společnost ACO působí v České republice od roku 1992 prostřednictvím distribuční společnosti a stala se tak další součástí globální rodiny ACO. Na mezinárodní úrovni se spoléháme na síť 30 výrobních závodů a prodejních společností ve 40 zemích. ACO zaměstnává téměř 5 000 lidí po celém světě. Fandíte ACO? Aktuální volné pracovní pozice naleznete v sekci Kariéra.

TOP