Stáhněte si bezplatně naše BIM modely

Seznamte se s nejnovějšími ACO řešeními pro návrh a provoz velkých kuchyní, ve kterých je bezpečnost a kvalita potravin na prvním místě.

Současné zhoršující se klimatické podmínky a právní legislativa, kladou stále vyšší nároky na hospodaření s povrchovými vodami. Další informace týkající se inteligentních systémových řešeních od společnosti ACO naleznete zde.

Lehký jako plast - pevný jako beton

Zcela nové odlučovače ropných látek ACO vyrobené z plastu vyztuženého skleněnými vlákny (GRP) nabízejí snadnou manipulaci a instalaci.

Technická podpora a hotline, kalkulační programy a komplexní servis jsou jen některé příklady služeb, díky kterým se na nás můžete vždy spolehnout.

Provoz logistického centra ACO Jihlava na přelomu roku 2019/2020

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme za Vaši spolupráci, podporu a věrnost, které si velmi ceníme. Rádi bychom vás také informovali o změnách provozu logistického centra v souvislosti s vánočními svátky.

Příjem objednávek a doprava bude uzpůsobena následovně:

  • Středa 18. 12. 2019 do 9:00 – poslední příjem objednávek
  • Čtvrtek 19. 12. 2019 – poslední závoz
  • Čtvrtek 2. 1. 2020 – příjem objednávek v roce 2020
  • Úterý 14. 1. 2020 – první závozový den

V době od 13.1. do 15.1.2020 bude distribuční centrum v Jihlavě fungovat v omezeném provozu.

ACO. Tvoříme budoucnost odvodnění.

Jako lídr na trhu hospodaření s dešťovou vodou a čištěním odpadních vod nabízí společnost ACO vždy řešení této problematiky. Kromě toho podporujeme také projekty v oblasti odvodňování zpevněných ploch a také dodávky stavebních prvků pro pozemní a inženýrské stavitelství.

V silném konkurenčním prostředí nabízíme řešení pro řadu stavebních projektů. Celosvětová distribuční síť, podporovaná Technickými konzultanty, techniky a v neposlední řadě týmem zpracování nabídek, fakturace a logistiky, vám nabízí bezkonkurenční úroveň služeb v kvalitě ACO.

Společnost ACO působí v České republice od roku 1992 prostřednictvím distribuční společnosti a stala se tak další součástí globální rodiny ACO. Na mezinárodní úrovni se spoléháme na síť 30 výrobních závodů a prodejních společností ve 40 zemích. ACO zaměstnává téměř 5 000 lidí po celém světě. Fandíte ACO? Aktuální volné pracovní pozice naleznete v sekci Kariéra.


Technická podpora, technici a tým zpracování nabídek, fakturace a logistiky, vám nabízí bezkonkurenční úroveň služeb v kvalitě ACO.

Servis

Naše produkty prodávají dál. I toto si uvědomujeme a snažíme se pomoci vám od fáze projektu, přes realizaci zakázky až po následnou údržbu.

Reference

Nezáleží na tom, jestli plánujete veřejný prostor, wellness centrum v hotelu, nákupní centrum nebo jiný zajímavý projekt.

ACO nabízí nespočetné možnosti řešení pro všechny oblasti, které potřebujete odvodnit.

Řešení ACO

Stejně různorodé jako vaše projekty je různorodá i produktová řada ACO. Od odvodňovacích žlabů přes infiltrační systémy, odlučovače tuků a ropných látek, sprchové žlaby, přečerpávací zařízení až po sklepní světlíky a potrubní systémy.

Produkty
TOP